چگونه وبسایت تازه خود را تنها در بیست دقیقه ارتقا دهیم

با اینکه ممکن است به نظر کاری سخت آید و شما از انجام آن بیمناک باشید، ولی این مسئله که وبسایت خود را به جایی برسانید که بازدیدکنندگان مورد نظر شما را داشته باشد آسانتر از چیزی است که شما فکر کنید. برای اینکه به شما ثابت کنیم که این کار شدنی است، راهکار های ساده ای را به منظور ارتقا دادن وبسایت، به شما ارائه میدهیم، راهکارهایی که زمان زیادی از شما نمی گیرند و شما می توانید به سایر کارهای خود بپردازید.

     ۱- ایمل بفرستید

سریع ترین راه برای دسترسی داشتن به تمام مخاطبان در یک زمان، فرستادن ایمیل است. یک خوشامد زیبا به آنها بگویید. در همان حال که مشغول این کار هستید…. چرا دنیای شبکه های اجتماعی را در جریان فعالیت های تجاری خود قرار ندهید؟ با کلیک کردن بر شبکه های اجتماعی در زیر ایمیل خود، خبرها و مطالب خود را با این شبکه ها نیز به اشتراک بگذارید

۲- از شبکه های اجتماعی استفاد کنید

بگذارید برای چند لحظه واقع بین باشیم. اگر شما میخواهید با یک مجموعه کلان در ارتباط باشید، شبکه های اجتماعی جایی هستند که هدف شما در آنجا محقق می شود. شما باید در اسرع وقت، یک اکانت تجاری در این شبکه ها بسازید، و بگذارید مخاطبان شما بدانند که وبسایت شما فعال است.

به راه های جالبی فکر کنید که از آن طریق می توانید با مخاطبان خود ارتباط بگیرید، مثلا با یک وبسایت ارتقا یافته یا یک مسابقه پیرامون چگونگی راه اندازی سایت خود به سراغشان بروید؛ این یک راه تضمینی برای جلب توجه مخاطبانتان است.

آن خوشامدگویی زیبا را که برای مخاطبان خود ارسال کردید به یاد دارید؟ اکنون شما یک آدم حرفه ای در شبکه های اجتماعی هستید، شما میتوانید آن خوشامدگویی را با طرفداران خود نیز به اشتراک بگذارید تا همه این خاطره را در ذهن خود ثبت کنند.

  ۳- به صورت آنلاین تبلیغ کنید

اگر شما به دنبال این هستید که برای تبلیغات خود، جامعه هدف داشته باشید و تجارت خود را بیشتر در معرض نمایش قرار دهید، از روش pay-per-click  یا تبلیغات کلیکی ، برای تبلیغات خود استفاده کنید. واضح نیست که در مورد چه چیزی صحبت میکنیم؟ شما با استفاده از google Adwords ، می توانید مجموعه ای از کلمات را پیشنهاد کنید که با تجارت شما همبستگی دارند. زمانی که یک نفر، آن کلمات را در گوگل جستجو کند، وبسایت شما نمایش داده خواهد شد، و شما تنها با یک کلیک می توانید به این هدف دست یابید. راه دیگر برای تبلیغات وسیع، تبلیغ در فیس بوک است. شما میتوانید یک کمپین تبلیغاتی در فیس بوک برمبنای اینکه چه کسانی جامعه هدف شما هستند و بودجه شما چه قدر است، بسازید.

 ۴- وبسایت خود را بهبود بخشید

اگر شما وبسایت خود را راه اندازی کنید، بازدیدکننده خواهید داشت. البته، نه لزوما! بهینه سازی در موتورهای جستجوگر (سئو) کلید ماجراست. شما می خواهید وبسایتتان تا جایی که ممکن است در نتایج جستجوها نمایش داده شود. چگونه این کار را انجام دهم؟ ممنونیم از شما که این سوال را می پرسید. راهکارهایی که ما به شما ارائه می دهیم میتواند شانس شما را برای اینکه در جستجوهای گوگل نمایش داده شوید بالا می برد، چیزی که در نتیجه، میتواند رفت و آمد به سایت شما را تا جایی که آرزویش را دارید بالا ببرد.

منبع: wix.com

عضویت در بلاگ

 

No Comment.