۱۰ ابزار طراحی عالی و مجانی وبسایت که ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم

شما از کجا می توانید عکس هایی رایگان به صورت آنلاین پیدا کنید و از آنها در طراحی وبسایت خود استفاده کنید؟

چگونه می توانید خیلی ساده و آسان لوگوی خود را بسازید؟

چه رنگ هایی را باید برای طراحی وبسایت خود انتخاب کنید؟

این سوالات ممکن است گاه و بی گاه در طول هر کدام از مراحل طراحی وبسایت، از ذهن شما عبور کند. شما در اینترنت می توانید ابزارهای رایگانی را بیابید که با کمک آنها حتی کسانی که برای بار اول دست به طراحی می زنند نیز بتوانند وبسایتی طراحی کنند که به نظر بسیار حرفه ای بیاید.

نگاهی به لیستی که ما از بهترین های این ابزارهای رایگان تهیه کرده ایم بیندازید، ابزارهایی که به شما کمک می کنند تا بتوانید همه کارها را انجام دهید؛ از طراحی صفحات سایت گرفته تا انتخاب رنگ هایی که میتوانند معرف برند شما باشد.

 

لوگو

logaster یک راه حل بسیار آسان برای زمانی است که شما خیلی سریع می خواهید لوگوی خود را تهیه کنید. این برنامه ی رایگان به شما اجازه می دهد که به صورت آنلاین لوگوی خود را با تمپلیت های بسیار آسان موجود در سایت بسازید.

free-logo

آیکون ها

Icons pro بیشتر از ۲۰۰٫۰۰۰ آیکون رایگان برای دانلود کردن دارد. اگرچه ممکن است سایت چیز زیادی برای دیدن نداشته باشد، اما زود درباره آن قضاوت نکنید – آپشن های بیشمار این سایت که در اختیار شماست، میتواند در موفقیت شما تاثیر گذار باشد.

تصاویر

به دنبال تصاویر رایگان هستید؟

morguefile  تصاویر متنوع بسیار ارزشمندی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از میان آنها دست به انتخاب بزنید. سلکشن های رایگان آنها گنجینه ای از عکس های بسیار باکیفیت است که میتواند رنگ و بوی حرفه ای به هر وبسایتی ببخشد.

free-images

ادیتور تصاویر

Befunky یک سایت برای ادیت عکس است که برای هرنوع کاری، از اضافه کردن فیلترهای جالب به عکس ها گرفته تا درست کردن کولاژهای بامزه از تصاویر و ایجاد بهترین برش ها از عکس ها، بسیار عالی است. اگر شبکه های اجتماعی را نیز در نظر دارید، این سایت ادیت تصاویر، مزیت های دیگری نیز دارد و می تواند برای شما یک عکس بسیار خوب برای کاور فیس بوک تهیه می کند.

befunky

رنگ ها

رنگ هایی که شما برای وبسایت خود انتخاب می کنید می تواند به اندازه ی محتوایی که برای سایت تهیه می کنید از دید بازدیدکنندگان سایت شما با ارزش باشد. رنگ ها توانایی بی همتایی در برانگیختن احساسات و ویژگی دادن به کسب و کار شما دارند، بنابراین نیازی به گفتن نیست که، واجب است که شما بسیار با دقت رنگ های مورد نظر خود را برای نمایش و معرفی کارتان انتخاب کنید. سایت colour lovers که اسم بسیار مناسبی هم دارد مجموعه ی بسیار وسیعی از رنگ ها را برای هر نوع سلیقه ای در اختیار شما قرار می دهد.

اینفوگرافیک

استفاده از اینفوگرافیک یک راه بسیار عالی برای بیان مطالب یا دادن اطلاعات از طریق یک طرح واضح و شفاف به همراه تنظیمات بصری جذاب است. infogr.am یک برنامه ی عالی برای ساختن اینفوگرافیک مورد نظر شماست.

ارائه آنلاین

Prezi یک برنامه شگفت انگیز برای ارائه های آنلاینی است که با کنش متقابل بین طرفین ارائه می شود. این پلت فورم، صرفا یک برنامه جالب نیست، این برنامه برای شور و هیجان دادن به خسته کننده ترین موضوعات در ارائه ها نیز بسیار عالی است. اینکه شما ارائه ی مطلب خود را به صورت آنلاین در دسترس سایرین قرار دهید به این معناست که تا زمانی که دسترسی به اینترنت وجود دارد، ارائه ی شما گم نمی شود، از بین نمی رود و بر روی همه ی اسکرین ها به یک شکل دیده می شود.

prezi

بنر

visme یک سایت بی نظیر برای محتواهای بصری است. این پلت فورم آنلاین رایگان، تمام آن چیزهایی را که شما برای تبلیغات بنر، ابزارهای مربوط به ارائه و سخنرانی، اینفوگرافیک و چیزهای بیشتر نیاز دارید،در اختیار شما قرار می دهد.

سایر نیازمندی های شما برای مارکتینگ

Canva تمام نیازمندی های شما برای مارکتینگ را در اختیارتان قرار میدهد. این برنامه طراحی، یک ابزار جامع و فراگیر برای نیازهای گرافیکی آنلاین و غیرآنلاین شماست. از طراحی کارت ویزیت تا تبلیغات کار، طراحی صفحات شبکه های اجتماعی و… را می توانید به کمک این برنامه انجام دهید. این برنامه واقعا یک نجات دهنده است که کار با آن نیز بسیار آسان است و در زمینه ی مارکتینگ می تواند بسیار موثر باشد.منبع

canva

منبع: wix.com

ترجمه شده توسط‌ : تیم تحریریه لایک وب

عضویت در بلاگ

 

No Comment.