[vc_row row_type=”2″ align_center=”aligncenter” page_title=”page-title-x” full_container=”full-container”][vc_column css=”.vc_custom_1508230176817{padding-top: 100px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #477cd8 !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]


[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”9823″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

بسته پیشنهادی فروشگاه انلاین

آیا براى پیشرفت کسب و کار خود به نمایش و بازدید بیشتر محصولات تمایل دارید ؟
روزانه هزاران کاربر در فضاى مجازى براى برطرف کردن نیازها و خریدهاى خود جست و جو میکنند و شما هم میتوانید با داشتن فروشگاه اینترنتى و ارائه ى محصولات خود سهمى از این بازار داشته باشید .

ما فروش محصول را راحت تر میکنیم، وظیفه ما تبدیل کسب و کار شما با تمامی محصولات و خدماتش از حالت آفلاین به آنلاین می‌باشد.

ما با ادامه ى همکارى و مشاوره و پشتیبانى رایگان , روزانه بازدید سایت شما را بالا میبریم و نام وب سایت شما را در لیست اول موتورهاى جستجو قرار میدهیم .
کسب و کار خود را براى آینده آماده کنید و با ارائه ى محصولات و فروش اینترنتى آنها، جهشى رو به بالا بردن فروش و پیشى گرفتن از رقبا داشته باشید .

طراحى وب سایت فروشگاهى با نماد اعتماد و درگاه ارتباط بانکى براى دریافت وجه به صورت امن تخصص ماست و شما در زمان کمى میتوانید فروشگاه خود را با هزینه اى بسیار کمتر از راه اندازى مغازه و اداره ى آن افتتاح کنید و راه اندازى و پشتیبانى آن را به ما بسپارید .
گسترش و دیده شدن کسب و کار شما افتخار ماست .

برخی از امکانات وب سایت فروشگاهی عبارتند از:

و صدها قابلیت و سرویس که بنا به درخواست شما و مشاوران ما میتوانیم در اختیار شما مشتری ارجمند قرار دهیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]